Стамбул - чарівна квітка Сходу (дитячий з Одеси)

Транспорт
Автобус
Тривалість
0
Нічні переїзди
2
Одеса - Стамбул - Одеса
Карта маршруту розробляється
Стамбул - чарівна квітка Сходу (дитячий з Одеси)
По даному туру немає доступних дат
Програма туру
 • День 1

  9:00 – виїзд з Одеси. Ви можете доєднатися до групи в Білгород-Дністровському та Ізмаїлі.

  Нічний переїзд в Стамбул.

 • День 2

  Приїзд в Стамбул. Розташоване між Європою і Азією на берегах Босфорської протоки, Стамбул є унікальним містом, що містить в собі поєднання багатої історії Заходу і Сходу. Історична скарбниця, відома на весь світ, привертає увагу всього людства. Один раз відвідавши Стамбул хочеться вічно насолоджуватись казковою атмосферою цього чарівного міста.

  Оглядова пішохідна екскурсія « Стамбул – місто парадоксів». Під час екскурсії Ви ознайомитесь з величними й вражаючими пам'ятками турецької столиці. Іподром - історичне місце Візантійської імперії, де змагались могутні гладіатори. Блакитна мечеть (мечеть Султана Ахмеда) – найбільший шедевр не тільки ісламської, а й світової архітектури. Назва «Блакитна» мечеть отримала завдяки величезній кількості білих і блакитних керамічних кахлів ручної роботи (більше 20 тисяч). Характерною особливістю мечеті є шість мінаретів, при тому, що зазвичай їх максимум чотири.СоборАйя-Софія – в минулому головна церква східного християнства, імператор Костянтин побудував на його місці невелику церкву в честь Святої Софії. А також Майдан Султанахмет, обеліск, Зміїна Колона, Німецький фонтан.

  Рекомендуємо відвідати Хамам (вхідний квиток 35€).

  Рекомендуємо: кораблик по Босфору з розважальною програмою (вхідний квиток 48€ з алкоголем, 38€ без алкоголю).

  Поселення в готель. Ночівля.

 • День 3

  Сніданок.

  Рекомендуємо: автобусна екскурсія по Стамбулу (20€).

  Рекомендуємо: Кораблик по Босфору (20€). За короткий час Ви зможете побачити майже усі райони Стамбулу. Пишні мечеті, палаци, мости, що з 'єднуютьдві частини світу– Європу та Азію. Неймовірна краса відкривається перед Вами, весь Стамбул, як на долоні.

  Рекомендуємо: екскурсія в палац Топкапи (15€ + вхідний квиток 20€).

  Рекомендуємо: екскурсія у палац Долмабахче (15€ + вхідний квиток 12€). У перекладі «насипний сад» побудований в середині XIX століття султаном Абдул-меджідом I, який хотів в розкоші перевершити європейських монархів. Фасад палацу Долмабахче протягнувся на 600 м уздовж європейського берега Босфору. Просторий зал прийомів з 56 колонами і величезною кришталевою люстрою вагою в 4,5 тонни приголомшують туристів.

  Палац, резиденція останніх оттоманських султанів складається з 3-х частин – офіційною, тронною і гарему. Про багатство внутрішнього убрання свідчить той факт, що для меблювання і прикраси кімнат використано 14 т золото і 40 т срібло. У Долмабахче зібрана велика колекція картин художників різних країн, у тому числі більше 20 картин І.К. Айвазовського.

  Рекомендуємо: Айя-Софія (15€). Рекомендуємо відвідати одну з найвидатніших пам 'яток світу, яку називають «Восьмим чудом світу». Символ «золотого віку» Візантії вважався четвертим за масштабом музеєм-шедевром у світі, а тепер це знову діюча мечеть. Стіни храму оздоблені різними видами мармуру, всередині споруда здається ще більшою, ніж ззовні і зачаровує неперевершеною величчю.

  Рекомендуємо трансфер в торговий центр (трансфер 10€). Час для покупок.

  Ночівля.

 • День 4

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Рекомендуємо: екскурсія по площі Таксим + вулиця Істікляль (15€).

  Рекомендуємо: екскурсія Азійський мікс Стамбула (25€).

  Рекомендуємо: екскурсія Величне кохання Роксолани та Султана (18€ дорослі, 15€ діти до 16 років).

  Виїзд в Україну. Нічний переїзд.

 • День 5

  Переїзд в Україну.

  Приїзд в Одесу (ввечері, біля 21:00).